Для організації стимулюючого розвитку швидкісно-силових якостей доцільно використовувати швидкісно-силові вправи в основній частині тренувань серіями методом колового тренування, нетривало і з визначеним інтервалом відпочинку між вправами і серіями.
Модуль:Легка атлетика.
Загальні вимоги безпеки: до занять легкою атлетикою допускаються особи, що пройшли медичний огляд і інструктаж по безпеці життєдіяльності з реєстрацією у відповідному журналі.
Правила змагань з бігу
Основні правила змагань з легкої атлетики
Стрибки в довжину з розбігу.
У легкій атлетиці існує кілька різновидів стрибків у довжину з розбігу: «зігнувши ноги», «прогнувшись», «ножиці». У шкільній програмі зазвичай вивчають найпростіший з технічного виконання стрибок - «зігнувши ноги».
Техніка бігу на короткі дистанції.
Техніка бігу на короткі дистанції (або спринтерського бігу)
Метання.
До легкоатлетичних метань належать штовхання ядра, метання диска, молота, списа, а також гранати і малого м'яча. Перші чотири види є Олімпійськими видами.Всі метання в легкій атлетиці виконуються на дальність. В залежності від форми і ваги приладу застосовуються різні способи метань: списа, з прямолінійного розбігу з кидком з-за голови; диска і...
Спортивна ходьба.
Спортивна ходьба є чергуванням кроків, які повинні виконуватися так, щоб ходок постійно мав контакт із землею. При цьому повинні дотримуватися наступні два правила:
Стрибки.
В легкій атлетиці стрибки з розбігу поділяються на два види: через вертикальні перешкоди (у висоту і з жердиною) і через горизонтальні (у довжину і потрійний). Існує різновид стрибків у довжину з місця, але в програму спортивних змагань здебільшого входять стрибки в довжину з розбігу.
Легка атлетика: комплекс вправ.
Виконуйте тренування 2-3 рази на тиждень у зручний час.
Біг.
В легкій атлетиці біг поділяють на: гладкий біг (дистанції: короткі, середні, довгі, наддовгі), кросовий, естафетний та біг з перешкодами (бар'єрний біг, біг з перешкодами «стипль-чез»).